Novinky
You are here: Home / Turnaje 2019 / 46. turnaj mládeže – Memoriál O.Rintela 2019
46. turnaj mládeže – Memoriál O.Rintela 2019

V našom klube prebehol už 46. turnaj mládeže – Memoriál O.Rintela. Zúčastnilo sa ho 26 hráčov a z toho 6 dievčat.
Víťazom sa stal najväčší favorit Ondro Vadila – Slovan, druhý skončil Šimon Šalgovič – Doprastav, tretie miesto sa ušlo Dominikovi Petrekovi – Tomášov.

Najlepšie dievča podľa očakávania bola Natália Havaldová – KŠN.
Riešiteľská súťaž tento rok nedopadla najlepšie. Svoje riešene odovzdali iba štyria hráči a správne ju vyriešil len jeden, Viktor Heinlein zo Slovana.

Po rokoch sme sa čiastočne vrátili k pôvodnému formátu turnaja, vo svojich začiatkoch býval formou tábora. Podľa odozvy detí sa táto forma páčila. Možnosť zahrať si futbal, stolný tenis a kvízy, mali kladnú odozvu. Hlavne kvízy, kde víťazi získali ceny za najlepšie riešenie.

Na obedy sme chodil do neďalekej reštaurácie, kde v rámci menu bol výber z troch jedál. Najväčší úspech mala pizza, čo sa nezjedlo počas obeda, zmizlo zo švédskych stolov po obede. Občerstvenie bolo každý deň. Deťom veľmi chutilo, lebo zostali len prázdne taniere.

DSCN3341

DSCN3347

Vďaka za turnaj patrí:

• ŠK Doprastav – zabezpečil organizačne
  • ŠK Slovan – poskytol svoje priestory
  • ZŠ Černyševského – poskytla telocvičňu a stolno-tenisovú herňu

Na záver budem trochu zlomyseľný. Som rád, že Ondro je už môj tretí odchovanec, ktorý vyhral turnaj. Pred ním to boli Marek  Karas 3x a Igor Lintner.